Про виробників

Behr

Behr

Компанія Behr Angelsport (Бер Ангельспорт) була заснована Манфредом Бером у 1977 році членом німецької збірної команди рибалок та неодноразовим переможцем чемпіонатів Німеччини з матчевої риболовлі. Після закінчення активної кар'єри він зі своїм міжнародним досвідом та зв'язками сконцентрувався на розвитку своєї компанії та зайнявся розвитком нових продуктів для всіх видів риболовлі. Крім того, що Behr Angelsport є одним з найбільших рітейлерів Німеччини, компанія Behr має свої власні торгові марки, у тому числі ICEBEHR зимовий одяг, BEHRsports одяг для відпочинку, Trendex приманки та блешні, EUROBITE електронні індикатори клювання, RedCarp для коропової риболовлі, YASHITA та MARACAY гачки, TRENDplus волосіні.

 

У 1995 році були побудовані окремі склади для внутрішніх та експортних напрямків. А вже у 1999 році було відкрито перший офіс у Китаї, працівники якого займаються контролем якості та своєчасності доставки продукції компанії у всі куточки світу.

Компанія Behr Angelsport завжди представлена ​​на провідних виставках та заходах, пов'язаних з риболовлею, таких як Chinafish, EFTTEX, ISPO та ANSPO.

2012 року Behr Angelsport святкує річницю тридцять п'ять років. За цей час Behr добре зарекомендував себе на ринку. Behr це компанія з відомим ім'ям та якісними снастями для риболовлі за доступною ціною!

Офіційний представник BEHR в Україні компанія "ГОЛДФІШ".

 

Просмотр каталогаСкачать каталог

Контакти

Компанія "ГОЛДФІШ"
Адреса: Україна, 02166, м.Київ,
вул.Курчатова, 23-А

Моб: +38 (098) 850-82-83
Моб: +38 (050) 930-99-08
Моб: +38 (063) 466-70-73

E-mail: office@goldfish.ua
 

Всі права захищені © 2009-2024 GoldFish - оптовий дистриб'ютор товарів для рибалки в Україні.
Копіювання матеріалів допускаєтся лише за письмовою згодою адміністрації сайту GoldFish.ua