Про виробників

Balzer

Balzer

Вересень 1949 - Ганс Бальцер починає свою справу. У той час, коли Німеччина була поділена на окупаційні зони та похована в руїнах, підприємець вирішив відкрити фірму з виготовлення та продажу снастей для риболовлі.

Тим самим, вже 1949 року було закладено основу сьогоднішньої компанії «Balzer».

Чому ж Ханнс вибрав саме товари для риболовлі? Та тому, що німці часів економічного дива наново відкрили для себе значення риболовлі як способу відпочинку та проведення вільного часу.

 

Вважаючи, що тільки сильна та відома торгова марка стійко триматиметься на ринку, і що провідні продукти потрібно розробляти лише у співпраці з сильними партнерами, ХаннсБальцер ініціює співпрацю з такими компаніями як Mepps, Mitchell та ін.

Основні принципи на яких будував свій бізнес Ханнс були:

- Ексклюзивні представництва світових марок,

— дистриб'юторські угоди та виготовлення найкращих зразків за ліцензіями, збільшення дилерської мережі,

- Розширення програми продажів.

З самого початку своєї діяльності вся продукція Balzer реалізовувалась у спеціалізованій торговельній мережі Balzer. Компанія Balzer стала родоначальником сервісу та консультування у спеціалізованій торгівлі завдяки поширенню інформації про свої продукти, навчання та службу забезпечення запасними частинами.

Головна концепція, що визначає лідерство Balzer, – це ставка на вироби, що випереджають моду. Лідерство Balzer ґрунтується на високих споживчих властивостях, прийнятній ціні та високій якості продукції.

Вся продукція Balzer виготовляється при строгому дотриманні вимог до якості матеріалу, техніки, дизайну та комплектуючих. Виготовлення екологічно безпечної упаковки та спроба звести до мінімуму її кількість є одними з пріоритетних завдань компанії. Орієнтація на постійне забезпечення та покращення співвідношення «ціна-якість» визначає необхідність постійної розробки нових виробів під своєю маркою. Програма виробництва вудилищ Balzer дозволяє кожному рибалці придбати своє унікальне вудлище. Balzer лідирує і в унікальній програмі виробництва рибальських котушок.

Вже в 1960 році сімейному підприємству Balzer, що стрімко розвивається, стало тісно в Мюнхені, за своєю юридичною адресою. Ханнс Бальцер вирішив перемістити підприємство в географічний центр Федеративної Республіки для більш економічної, швидкої дистриб'юторської роботи в Німеччині. Переселення в Лаутербах до новозбудованих приміщень з комфортабельними складськими та виробничими приміщеннями було проведено в рекордно короткий час.

На сьогоднішній день товари ТМ Balzer продаються по всій Німеччині – у понад 2500 магазинах. Balzer пропонує абсолютно все для проведення успішного та повного подій дня на риболовлі. Якщо мова заходить про вудилища, котушки, вертлюжки, поплавки, штучні приманки, підсачки, аксесуари, сумки, одяг — Вам у «Balzer».

Дочірні підприємства компанії розташовані в Австрії, Словаччині, Угорщині та Франції. Продукція компанії успішно продається у Нідерландах, Франції, Польщі, Чехії, Болгарії, Греції, Румунії, Туреччині, Португалії, Хорватії, Словенії, Росії, Україні та державах Балтики.

Ексклюзивний представник BALZER в Україні компанія "ГОЛДФІШ".

 

Просмотр каталога Скачать каталог

Контакти

Компанія "ГОЛДФІШ"
Адреса: Україна, 02166, м.Київ,
вул.Курчатова, 23-А

Моб: +38 (098) 850-82-83
Моб: +38 (050) 930-99-08
Моб: +38 (063) 466-70-73

E-mail: office@goldfish.ua
 

Всі права захищені © 2009-2024 GoldFish - оптовий дистриб'ютор товарів для рибалки в Україні.
Копіювання матеріалів допускаєтся лише за письмовою згодою адміністрації сайту GoldFish.ua