Про виробників

DAM

DAM

Історія компанії почалася в 1875 році, в німецькому місті Гунценхаузен, коли брати Оскар і Фріц Цигеншпік, відкрили магазин спортивно-рибальських товарів та залізних виробів. Невдовзі після цього вони почали виробляти рибальські снасті під своїм власним брендом «Фрітц Цігеншпік». Але вже 1902 року вони почали завойовувати європейський ринок під назвою DAM. "Deutsche Angelgeräte Manufaktur".

У 1909 році, як тільки Фріц Цигеншпік вийшов на пенсію, до компанії приєднався Отто Кунце. Компанія на той час вже мала великі ділові зв'язки в Англії, Франції, Америці, Росії та Японії. З великою майстерністю Отто Кунц вдалося не тільки зберегти компанію в роки Першої Світової Війни, але за допомогою свого сина Хельмута, вдалося розширити свій бізнес.

 

У 1914 р. відбулося народження човнового двигуна EFFZETT. Цей двигун був першим портативним підвісним мотором для човна в Німеччині. Також у цей час вперше було використано торгову марку "EFFZETT" для продукції DAM. Назва "EFFZETT" означає ініціали імені та прізвища засновника компанії - Fritz Ziegenspeck (FZ)

У 1933 з'явилися на світ найуспішніші в історії риболовлі блешні "EFFZETT".

У 1937 році був випущений перший кишеньковий каталог рибальських товарів, а також створена перша німецька стаціонарна котушка "Quick" та перша у світі синтетична волосінь "Damil", які існують і до сьогодні.

Наприкінці 30-х років випуск продукції DAM розширився настільки, що виникла потреба у відкритті другого заводу на околицях міста Гунценхаузена. На той час у фірмі працювали 350 людей.

Під час Другої світової війни завод у Гунценхаузені було зруйновано. Післявоєнне відродження фірми DAM пов'язані з ім'ям Гельмута Кунце. Незважаючи на величезні труднощі, було збудовано основну будівлю DAM у Берліні. Незабаром тут і в Гунценхаузені виробництво запрацювало на повну силу, і фірма почала випускати такі відомі котушки як Quick Unior і Quick-Standart. Інтерес до новинок DAM був величезний. Завод у Гунценхаузені не міг забезпечити зростаючий попит на котушки, вудилища, волосіні та інші рибальські снасті. 11 листопада 1955 р. відбулося урочисте відкриття нового заводу. Гельмут Кунце не довго радів своєму новому заводу. У 1967 р. після тривалої хвороби помер. Його сини Лутц і Руперт Кунце успішно продовжили справу батька і досягли того, що сьогодні фірма DAM займає найважливіші позиції на рибальському ринку багатьох країн.

1973 року фірма DAM першою запропонувала на європейському ринку вудки з вуглепластику. Вони були представлені на міжнародній спеціалізованій виставці SPOGA в Кельні. За свою більш ніж сторічну історію фірма DAM не тільки пройшла через різні стадії становлення рибальського спорту, а й стала эталоном високої якості. Котушки "Quick Spin" є у всьому світі синонімом марки "зроблено в Німеччині", оскільки завдяки 50-річній технології їх виробництва був накопичений величезний досвід створення рибальських котушок. Лісочка "Damyl" - це перша німецька синтетична рибальська волосінь, запатентована в 1940 р. і продовжує залишатися на ринку ось уже майже 60 років. "Airway" - знаменита марка телескопічних вудлищ, що мають невеликий розмір у складеному стані. Ці вудки з вуглепластику є продукцією вищої якості. Блешні "Effzett", розроблені компанією DAM, випускаються мільйонними тиражами! Усі марки цих товарів є оригінальною продукцією фірми DAM, і ними написана історія рибальського спорту.

У вересні 1975 року фірма DAM відсвяткувала свій сторічний ювілей. Починаючи з переїзду штаб-квартири DAM з Берліна до Гунценхаузен, фірма досягла абсолютних вершин на європейському ринку рибальських товарів. У 2009 році у зв'язку з необхідністю суттєвого розширення складських приміщень фірма переїхала в місто Георгенсмюнд, розташоване за 25 км від Гунценхаузена. Ще задовго до створення спільного європейського економічного простору філії DAM почали функціонувати у всіх найважливіших європейських країнах.

Представництва підприємства знаходяться в Бенілюксі (з 1973 р.), у Бельгії (з 1988 р.), в Англії (з 1989 р.), у Франції (з 1990 р.), в Італії (з 1990 р.), в Австрії (з 1995 р.), у Данії (з 1994 р.), в Іспанії (з 1995 р.). Один склад для постачання розташований у Швейцарії (з 1967 р.). Після відкриття східноєвропейських ринків фірмі вдалося там зайняти провідні позиції. Фірма DAM наприкінці 80-х років інвестувала у розробку рибальських товарів 3 млн. німецьких марок та отримала за свої новітні розробки численні призи та нагороди.

У 1992 році було вкладено 2,5 млн. марок у будівництво нового складу для зберігання та відправлення товарів, загальною площею 1100 кв.м., що дозволило суттєво покращити обслуговування покупців. Завдяки накопиченому досвіду та сучасним технологіям, а також постійним контактам з рибалками та спеціалістами з торгівлі, компанії DAM вдавалося розробляти сучасні рибальські снасті та зміцнювати свої провідні позиції на ринку рибальських товарів.


Ексклюзивний представник Abramis "Mikado" в Україні компанія "ГОЛДФІШ".

 

Просмотр каталогаСкачать каталог

Контакти

Компанія "ГОЛДФІШ"
Адреса: Україна, 02166, м.Київ,
вул.Курчатова, 23-А

Моб: +38 (098) 850-82-83
Моб: +38 (050) 930-99-08
Моб: +38 (063) 466-70-73

E-mail: office@goldfish.ua
 

Всі права захищені © 2009-2024 GoldFish - оптовий дистриб'ютор товарів для рибалки в Україні.
Копіювання матеріалів допускаєтся лише за письмовою згодою адміністрації сайту GoldFish.ua